Ürünlerimizin Kalitesi

MT ürünlerimizin %100 ü İtalya’da aşağıdaki sıkı nitelik sistemi ve denetim prosedürlerini içeren kendi fabrikamızda üretilmektedir.

Malzemenin kontrolü ve izlenebilirliği
Isıl İşlem Sertifikası
Kritik parçaların %100 denetimi
Daireselliğin hassas ölçümü, her bir şaftın eş merkezliliği, bu sebeple de her bir takım için 4 micron salgı garantisi
Her bir Statik ve Canlı takım için final denetimi ve testleri
Her bir takımın üretim ve sevk tarihlerini tanımlamak için takımların yanlarına seri numaralarının lazerle yazılması
https://www.durusistem.com/wp-content/uploads/2023/02/Mori-turret-54-tools.jpg

Teknik Çözümler

Perfomansı, kesme kapasitelerini ve aşağıdaki öğeleri içeren ürünlerin takım ömrünü maksimize etmek için en modern teknolojiyi adapte ediyoruz.

Her Canlı takımda yüksek hassasiyetli ve uzun ömürlü rulmanlar
Dairesel diş profiliyle helisel dişler
Salmastralarla temas eden tüm yüzeylerde seramik kaplama: Korozyondan koruma, Deformasyonsuz, maksimum şaft ömrü, rulman ve salmastralar
70 bar içten su vermeye uygun seramik kaplı parçalı mekanik salmastralar

MT Özel Uygulamalarınız İçin En İyi Partnerinizdir

MT Makinanızın işleme kapasitesini ve esnekliğini geliştirmek için en gelişmiş teknik çözümleri sunmaktadır. Ürünlerimizle makinalarınızın kesme parametrelerini maksimize edebilir, işleme ve ayar sürelerini düşürebilir böylece yatırımınızın küçük bir kısmını geri elde edebilirsiniz.

Dijital Ekranlı Ayarlanabilir Açılı Takım

Geleneksel ayarlanabilir açı tahrikli takım tutucumuza, açıyı doğru şekilde göstermek için dijital ekranlı bir kodlayıcı ekledik. Açıyı ayarlama işlemi daha hızlı ve daha kolaydır, çünkü işleme alanı içindeki ayar göstergesi ile açının düzeltilmesi artık gerekli değildir. Açı şimdi dijital ekran kullanılarak makinenin dışına ayarlanabilir. Ürünün ana özellikleri şunlardır:

Hızlı ayarlama zamanı
Makinenin dışında açı ayarlanabilme
Hassasiyet: 0,1 °
https://www.durusistem.com/wp-content/uploads/2023/02/orien-tabile-in-macchina-640x243.jpg
https://www.durusistem.com/wp-content/uploads/2023/02/3-Gear-Hobbers-640x286.jpg

Azdırma Dişli Açan Canlı Takım

Dişli açan canlı takımımız dişlilerin cnc tezgahında açılmasını ve iki farklı tezgahta ayar yapma (torna ve azdırma tezgahları) sürelerinden sizi kurtarır. Düz ve helisel dişli silindirik parçaların işlenebileceği gibi konik dişli parçaların da işlenmesi mümkündür. Bu takımlar birçok farklı tezgah modeline uygundur ve 4 farklı ebatlara sahiptir.

Standart: Ø50xL50’ye kadar olan dişliler için
Orta: Ø80xL80’ e kadar olan dişliler için
Güçlü: Ø80xL80’e kadar olan dişliler için
En Güçlü: Ø100xL100’e kadar olan dişliler için

Dişli açan canlı takımın daha sert farklı dişler açabilmek için çevrim oranı 1:1 veya 2:1 olarak dişlileri olabilir. En Güçlü olan takımımız ve tezgahınızla 4 modüle kadar diş açabilirsiniz. Uygulama departmanımız özel uygulamalarınız için uygun takım seçimi için hizmete hazırdır.

Kama Kanalı Açan Canlı Takım

Kama kanalı açan canlı takımlarımızın yeni versiyonun özellikleri şöyledir: Sabit Stroke: Maksimum diş boyu 47 mm veya 22 mm ye uygun olarak 50 mm veya 25 mm. Çalışma boyu 47 mm veya 22 mm. Dişli Azalan Oran: 4:1 Artan Dişli oranı ve güç ile daha farklı sert malzemeler işleyebilir daha büyük diş açabilir ve bu çözümü taretlerinde canlı takım motoru daha küçük olan diğer makinalara da uygulayabilirsiniz.

Daha kompakt ve daha rijit olması ile beraber sadece Mori-Seiki NL/NZ gibi tezgahlarda değil ebatları daha düşük olan Biglia, Nakamura-Tome, Okuma LB serileri, Doosan BMT 55/65 ve Takisawa gibi tezgahlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kesme takımının bulunduğu bölüm mekanik ve bağımsızdır. 12 mm genişliğinde kama açabilir ve aynı zamanda özel iç ve dış diş açılabilmektedir.

Kama Kanalı Açan Canlı takımını kullanabilmek için kama açmak adına merkezden kaçmak gerekmedikçe Y eksenine ihtiyaç bulunmamaktadır.Aynı canlı takımla aynı anda birden çok operasyon yapabilen opsiyonel takımlarımız için çalışmalarımız devam etmektedir.
https://www.durusistem.com/wp-content/uploads/2023/02/Slotting-driven-toolholder-640x427.jpg
https://www.durusistem.com/wp-content/uploads/2023/02/MTSK-Quick-change-system-640x427.jpg

Hızlı Sök-Tak Sistemi

MTSK Hızlı Sök-Tak Tutucu sistemli yeni canlı takımlarımız daha büyük esneklik ve ayar sürelerinizin daha büyük oranda düşmesini sağlar. MTSK sistemimiz daha önce test edilip garantisi verilen, hem alından hem konikten basan HSK-T standardını kullanmaktadır. Modüler sistem büyük esneklik ve rijitliğin yanında takım pozisyonlama ve tekrarlama hassasiyetini sunmaktadır.

Özel dizaynlı hızlı sök-tak sıkma somunu, modüler takım adaptörlerinin hızlı takım değiştirilmesini etkileyen aynı anahtarla sıkılmasını sağlamaktadır. MTSK Modüler hızlı sök-tak tutucuları ER Pens Tutucularının, ERA Pens Tutucularının, Tarama Kafalarının ve Weldon Tutucuların kullanılmasına uygundur. MTSK PowerGrip Sistemi takım sıkmada optimal çözümdür.

Yeni anti-rotasyonlu anahtarlarımız takım sıkarken güvenliği arttırır. MTSK Sistemi MTSK-63, MTSK-50, MTSK-40 ve MTSK-32 ebatlarında üretilebilir. Modüler takım tutucular her operasyon için ayrıca canlı takım almayacağınız MTSK Canlı takımlarımızın kullanıldığı herhangi bir CNC tezgahında kullanılabilir.

Kızaklı Canlı Ara Yatak

Alt ve Üst taretin bulunduğu Cnc tezgahlarda uzun parça işlemeye yarayan faydalı bir aksamdır. Canlı takım motoru olan taret tarafından aktive olmaktadır. Bazı makinalarda meydana gelen titreşim sorununu gidermek ve sub-spindle ile çalışmak için geliştirilmiştir.

Park pozisyonu kontrolü ve tam ara yatak açılması için kablosuz ekipmanlarla donanmıştır. Kablosuz pozisyonlama sensörleri 5 yıllık veya sonsuz çevrimli bir iç batarya ile kendinden beslemelidir. Sıkma basıncı özel bir valf vasıta ile ayarlanmaktadır. Bağımsız hidrolik sistem sayesinde borulamaya ve hareketli kablolamaya gerek yoktur. Çok taretli cnc tezgahlar için aksesuardır.
https://www.durusistem.com/wp-content/uploads/2023/02/Mttools-Marcetti.jpg

BİRLİKTE ÇALIŞALIMinfo@durusistem.com

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi - Cuma 8.30 - 18.00
Cumartesi - Pazar Kapalı
ADRES
Mimar Sinan Mah. Çavuşbaşı Cad. Özge Sok. No.1
Zin D İş Merkezi Kat. 2 D:3 Çekmeköy / İstanbul
ÇÖZÜM MERKEZİ
+90 216 641 01 34
Mesai saatleri içerisinde
BİZE YAZIN
info@durusistem.com

Duru Sistem, 2023 © Tüm Hakları Saklıdır.