Masatool

Microconic System

Microconic

İsmi, kollektörlerimizin devrim niteliğindeki tasarımından ve sofistike taşlama tekniklerinden geliyor.

Microconic sistemi, iş parçası büyüklüğü değişimi için aşırı doğruluk, yüksek sertlik ve daha önce ulaşılamaz toleranslar sağlar.

Penslerin her bölümü , kavrama kuvvetini mükemmel bir doğrulukla uygulamak için hareket eden ayrı bir konik yüzeye sahiptir.

Masa Tool, özellikle iş parçalarını tutmak için Microconic ™ sistemini geliştirdi

Pens tipi bir mandren bulunan herhangi bir makinede Ø0,2 mm ila Ø10 mm arası gerçek eşsiz bir Konsantriklik sağlar.

Microconic hassas pensler ile ekstra hiçbir sisteme gerek duymadan hassasiyet 5μm dur.

Microconic ™ sistemi, çekme tipi veya itme tipi standart pens sistemleriyle hertülü makinede çalışır.

Microconic Kartuş

Microconic ™ kartuşu, makinenizde standart geleneksel pensler gibi kullanabilirsiniz.. Kartuş bağımsız olarak makinenizin standart kolunu kullanarak hassas mekanizma kapanış işlevini sağlayabilir. Kartuşları sürekli her çeşit makinada kullanmak üzer geliştiriyoruz. Kartuşun standart 5C, TF20 veya TF25 modelleriyle nerdeyse standart her türlü makinaya uyumluluk sağlar.Bu sayede ürünlerimizi pens tipine bakmaksızın tüm CNC lerde kullanabilirsiniz

Microconic Standart Collet

Standart Microconic UM10 pensetlerimiz 5μm eşmerkezlilik garanti eder. İş tutma sertliği herhangi bir geleneksel colletten üstündür. 0.2 ve 10mm arası tüm boyutları temin edebilirsiniz.

Microconic Over Grip Collet

Microconic sisteminin patentli tasarımı kavrama performansını radikal bir şekilde iyileştirdi. Over-grip penslerimiz bugün piyasadaki diğerlerinin aksine, üstün sertlik, eşmerkezlilik gibi özelliklerinin haricinde ile herşeyi aşarak kavrama çapından 4 mm daha büyük açılan sistemi geliştirmiştir. Geleneksel bir collet sisteminde bunu yapmak imkansızdır. Masa Microconic Sisteminin Over-Grip collet yetenekleri bu sistem sayesinde size zaman kazandırma dünyasında yeni bir kapı açmış oluyor..

Pensetlerimiz sıkma çapından 3 ila 4mm çapa kadar daha fazla açılır . Ayrıca-grip collets fırlatma kolu özelliği parçayı pensten çıkarmanın zorluğunu kolayca çözmesine yardımcı olur. Bu genellikle bir zorluktur çünkü parçanın daha büyük kafası pensin içinde bulunur ve güvenli bir şekilde yönlendirilmezse açarken dışarı takılabilir.

Microguide İtme Kolu

Penslerimizin aşırı açılma kabiliyeti nedeniyle, parçanın pensin yuvalarına takılmasını önlemek için iş parçasının fırlaması çok güvenilir olmalıdır. Bu nedenle Microguide ™ itme kılavuz kovanını, parça tutucuya çıkartmanın yanında parçaların kafanın içine düşmesini önlemek için de geliştirdik.

Micrograd Sıkma Anahtarı

Microconic ile kurulumlar daha hızlı ve daha tekrarlanabilir. Mikrometre ayarlı kolektör kapağını setup planınızda kaydedebilir böylece her seferinde operatör kabiliyetinden bağımsız olarak , ölçülü ve hissetmeye güvenmeksizin aynı şekilde yapabilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için